پنل پیامک و پنل صوتی smskb.ir | سامانه پیامک کهگیلویه و بویراحمد smsKB.ir لوگوی تماس با تلگرام
طراحی سایت آنلاینر

پنل پیامک و پنل صوتی smskb.ir

منتشر شده در دسته: آیا میدانید, اخبار شرکت, اسلایدر

 

پنل پیامک، و پنل صوتی smskb.ir

از افتخارات دیگر smskb.ir ارائه پنل پیامک صوتی آن هم به صورت رایگان به همه مشتاقان عرصۀ فناوری و تبلیغات هست.

سیاست مدیر smskb.ir بر این هست که همه با توان های مالی مختلف بتوانند از این روش های تبلیغاتی بهره ببرند و به تبع اون هرگاه بازدهی تبلیغات را زیاد دیدند می توانند با پرداخت هزینه ی پنل بالاتر، از تعرفۀ کمتری برخوردار شود.

البته در این بین سعی کرده ام یک قشر را از این دسته مجزا کنم تا بتوانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای از روش تبلیغات برای کسب درامد بهره ببند و همانا کافی نت ها و خدمات کامپیوتری های عزیز ایران اسلامی می باشد.

برای ورود به پنل های پیامک، مجازی و صوتی باید از سه صفحۀ لاگین مختلف وارد شوید و نیاز هست حتما در همگی آنها عضو باشید. البته کاربر پنل پیامک فقط با یک تماس می تواند وظیفۀ ثبت نام در پنل های صوتی را به عهدۀ ما بگذارد تا بعد ثبت نام کاربری و رمز را در اختیارشان قرار دهیم.

تجربه نشان داده شده است که وقتی ثبت نام و عضویت در پنل رایگان باشد ممکن است تعدادی الکی و بدون استفاده در پنل ثبت نام کنند بنابراین یک هزینۀ ناچیزی در حد 12 تا 13 هزار تومان برای ثبت نام پنل مجازی و صوتی بستۀ کافی نت در نظر گرفته ایم که البته بعد ثبت نام همان مبلغ را با درج فیش زدن شارژ می شوید.

آدرس ورود به پنل پیامک:      panel.smskb.ir

.

آدرس ورود به پنل صوتی:              s.smskb.ir

از پنل پیامک برای ارسال پیامک به تلفن های همراه اول و ایرانسل بهره خواهید برد.

از پنل صوتی نیز برای ارسال فایل صوتی تبلیغاتی خود روی تلفن های همراه و نیز تلفن ثابت بهره خواهید برد.

الحمدالله مفتخریم که امکانات برگشت هزینه ارسال نشده ها، واگذاری خطوط اختصاصی، درگاه آنلاین در همه ی پنل ها برای رفاه و جلب اعتماد شما کاربران عزیز فراهم شده است.

خدمتی دیگر و منحصر به فرد این هست که هر کاربر ما می تواند پنل های پولی را تبلیغ کرده و بفروشد و در اکثر مواقع صد در صد پول را برای خودش بردارد.

سعی شده است که بستری فراهم شود که فعالان دینی و فرهنگی کشور نیز که معمولا با بودجه کمتری برای تبلیغات روبرو هستند از جمله مساجد، هیئت ها، خیریه ها و … به صورت کاملا رایگان صاحب هر سه پنل برنزی و بالاتر بشوند.

خطوط خدماتی نیز برای ارسال به کلیۀ شماره ها از جمله بلک لیست نیز به شرکت ها و نهادهای دولتی و ارگان های وابسته واگذار می شود.

برخی از مشتریان ما
(smsKb.ir) نمایندگی پیامک کهگیلویه و بویراحمد - واحد فروش و پشتیبانی: 5722 3226 074 - 5960 957 0915
logo-samandehi