پیشخوان دولت سعیدی سیرجان | سامانه پیامک کهگیلویه و بویراحمد smsKB.ir لوگوی تماس با تلگرام
طراحی سایت آنلاینر

پیشخوان دولت سعیدی سیرجان

منتشر شده در دسته: برخی از مشتریان ما

پیشخوان دولت سعیدی سیرجان کرمان واقع در چهار راه آیت الله سعیدی سیرجان، نمایندگی رایتل و ایرانسل و ارائه دهنده خدمات سیم کارتی، پرداخت قبوض، ارسال پیامک و واگذاری پنل یکی از دفاتر پیشخوان دولت می باشد که افتخار پیشتیبانی سیستم نمایندگی پیامک را بر عهده ما گذاشته است.

این دفتر نمایندگی خود را با آدرس smsSirjan.ir از سامانه پیامک خودتان smskb.ir دریافت نموده است و به مدیریت سرکار خانم سعیدی و با همکاری برادران نجمی دولت آبادی در زمینه ارسال پیامک تشییع و خاکسپاری، تبلیغات اصناف، واگذاری پنل ارسال پیامک به قشر خدوم پزشکان و بازاریان شهر ترانزیتی سیرجان مبادرت می ورزند.

دفتر پیشخوان دولت سعیدی مفتخر است به دریافت جایزه نقدی یک سکه پارسیان 50 هزار تومانی در جشنواره خرید پیامک smskb.ir که در عید نوروز 94 برگزار گردید. ضمن اینکه به علت فعالیت زیاد این دفتر در زمینه جذب کاربر و نیز ارسال پیامک در اوایل پاییز 1394 یک خط 12 رقمی 3000 از ما هدیه گرفت.

همشهریان عزیز سیرجانی برای ارسال پیامک و یا دریافت پنل تجاری برای ارتباط با مشتریان خود می توانند با ما تماس گرفته یا به نماینده ما در چهار راه آیت الله سعیدی مراجعه نمایند.

ضمنا با افتخار اعلام میدارم که بنده داماد سیرجانی های مؤمن و زحمت کش هستم و بدون سختی و سنگ اندازی های مرسوم این دوره زمونه توانستم با لطف خدا و پدر خانم عزیزم قاطی مرغا بشم!

در سیرجان جاهای زیارتی تفریحی زیارتی زیادی به چشم می خورد از جمله امامزادگان جلیل القدر  – - -

دوستان خوبم کافی نت ویانا – کافی نت تخت جمشید – کافی نت و خدماتی حلوایی و چندین کافی نت دیگر از کاربران سامانه smskb.ir محسوب می شوند که در چهار راه دکتر رسولی دانشگاه آزاد و همچنین نرسیده به مسکن مهر روبروی دانشگاه پیام نور پخش شده اند.

بهترین نقطه شهر سیرجان نیز شهرک مشتاق و لوار نبوت هست زیرا — زیرا که پدر خانمم آن جا ساکن می باشد.

یاعلی

برخی از مشتریان ما
(smsKb.ir) نمایندگی پیامک کهگیلویه و بویراحمد - واحد فروش و پشتیبانی: 5722 3226 074 - 5960 957 0915
logo-samandehi